NeovisionNovinkyŘešeníProdukty[Podpora]O nás
*Podpora
>Ovladače
*LiveImage
  *Funkce
  *Download
*Zákazníci
Domů
Sekce
Nahoru
E-mail

Neovision WDM DT3155 ovladače

Na této stránce naleznete WDM ovladače vyvinuté firmou Neovision. Tyto ovladače byly navrženy pro podporu všech funkcí karet DT3155 pod Windows 2000 nebo Windows XP.

Proč jsme napsali vlastní DT3155 ovladače?

Neovision používá karty DT3155 od roku 1996 ve svých vlastních průmyslových řešeních. Pří vývoji těch nejsložitějších aplikací, kdy je nutné zachytit a zpracovat všechny snímky v reálném čase na strojích s více procesory, jsme zjistili, že originální ovladače od firmy Data Translation jsou nepoužitelné.

Protože z hardwarové stránky jsou karty DT3155 vynikající, rozhodli jsme se vyvinout vlastní ovladače. Ačkoliv byly tyto ovladače původně navrženy pro naši vlastní potřebu, věříme, že mohou pomoci i ostatním a rozhodli jsme se je uvolnit zdarma.

Rozdíly proti ovladačům Data Translation

  • navrženy výhradně pro Windows 2000 nebo Windows XP WDM model
  • spolehlivé sdílení IRQ s ostatními zařízeními (plná PnP kompatibilita)
  • podpora víceprocesorových strojů (SMP)
  • kontinuální grabování beze ztráty jediného snímku
  • číslování a časové značkování snímků (rozlišení v mikrosekundách)
  • minimální nároky na CPU při snímání
  • vlastní API pro komunikaci s ovladačem, nekompatibilní s OLFG knihovnou

Download a instalace ovladačů

Neovision nabízí ovladače pro DT3155 zdarma. Pro stáhnutí ovladačů klikněte na link. Návod k instalaci a používání je přiložen.

soubor ZIP Neovision DT3155 ovladače 1.0
(28 kB soubor ZIP)

Upozornění - naše DT3155 ovladače nejsou kompatibilní s existujícími ovladači od Data Translation. Před instalací našich ovladačů je nutné nejprve odinstalovat ovladače od Data Translation.

Pro nainstalování rozbalte soubor ZIP do pomocného adresáře. Když je karta DT3155 detekována Windows, použijte tlačítko "Have a disk" a vyberte adresář s ovladači.

Ukázková aplikace

Nabízíme zdarma ukázkovou aplikaci LiveImage, která předvádí všechny hlavní vlastnosti našich ovladačů. Zajímá-li vás zdrojový kód aplikace LiveImage, můžete jej také získat zadarmo. Zdrojový kód vám pomůže při vývoji vlastních aplikací používajících náš ovladač.

Více na stránkách LiveImage.