NeovisionNovinkyŘešení[Produkty]PodporaO nás
*Produkty
*DT
*EPIX
*SONY
>PixeLINK
*Panoramic
  *PanoShip
  *Zrcadla
  *Držáky
*OBR
  *Práce s OBR
  *Obrázky
  *Specifikace
  *Upgrade
  *A3 sada
  *Koupit OBR
  *Registrace
*OBR Pharma
*MicroFocus
  *Aplikace
  *SDK
*Ceník
Domů
Sekce
Nahoru
E-mail

Kamery PixeLINK

Neovision se stal autorizovaným distributorem produktů průmyslového vidění firmy PixeLINK.

Firma PixeLINK byla založena v roce 1992 a působí od té doby ve vývoji hightech elektroniky a software. Produkty firmy PixeLINK poskytují vysoce kvalitní řešení pro průmyslové aplikace počítačového vidění za příznivou cenu. Společnost vyvíjí a prodává řadu digitálních kamer pro průmyslové vidění a mikroskopii spolu s podpůrným software a digitizéry NTSC a PAL signálů.

Zkušenosti firmy Neovision potvrzují že produkty PixeLINK dosahují vyjímečných výsledků i v těch nejnáročnějších aplikacích.

Modul PL-A782 Modul PL-A741
6.6 megapixelová vnitřní jednotka - A782 A741 - nejpopulárnější kamera

PL-A741 je nejpopulárnější kamera průmyslového vidění od PixeLINKu. Je to monochromatická 1.3 megapixelová (1280×1024) digitální FireWire kamera s centrální závěrkou,externí aktivací a bohatou sadou poskytovaných funkcí. Kamera dodává vysoce kvalitní digitální proud dat do počítače.

PL-A782 je barevná 6.6 megapixelová (3000×2208) kamera s postupnou závěrkou vhodná pro aplikace průmyslové kontroly. Kamera má řadu funkcí, lze ji externě spouštět a dálkově ovládat pomocí software.

Další informace o produktech získáte na webových stránkách firmy PixeLINK. Kontaktujte nás - rádi pomůžeme s volbou vhodné kamery a optické soustavy.