NeovisionNovinkyŘešení[Produkty]PodporaO nás
*Produkty
*DT
*EPIX
*SONY
*PixeLINK
*Panoramic
  *PanoShip
  *Zrcadla
  *Držáky
*OBR
  *Práce s OBR
  *Obrázky
  *Specifikace
  >Upgrade
  *A3 sada
  *Koupit OBR
  *Registrace
*OBR Pharma
*MicroFocus
  *Aplikace
  *SDK
*Ceník
Domů
Sekce
Nahoru
E-mail

Upgrade OBR

Nová verze 3.7 uvolněna

Neovision s potěšením oznamuje uvolnění nové verze 3.7 programu OBR do prodeje. Tato verze přidává schopnost snímat a rozpoznávat velké Braillské dokumenty pomocí A3 skenerů. Také seznam podporovaných skenerů byl rozšířen.

Nový OBR je připraven ve dvou verzích - standardní a rozšířené. V rozšířené verzi je možné snímat a rozpoznávat velké Braillské dokumenty pomocí A3 skenerů. Při použití těchto skenerů můžete položit celý snímaný dokument na plochu skeneru a zpracovat jej pomocí jediného skenování, bez nutnosti dodatečného spojování stránek. Ve výsledku tak můžete zpracovat více stránek za kratší dobu. Více informací naleznete na stránce rozšířené verze.

Upgrade zdarma

Registrovaní uživatelé předchozích verzí programu OBR mohou získat upgrade na verzi 3.7 zdarma. Jestliže ještě nejste registrováni, můžete tak učit právě teď, stačí vyplnit náš formulář pro online registraci. Jakmile budete zaregistrováni, obdržíte elektronickou poštou instrukce ke stažení nové verze spolu s aktualizovaným manuálem.

V případě, že jste zakoupili verzi OBR nižší než 3.5 a plánujete používat OBR se skenerem, který nebyl v této verzi ještě podporován, budete potřebovat jinou korekční folii. Novější typy skenerů nefungují správně se starším, světlejším typem folie. Kontaktujte vašeho distributora OBR a požádejte jej o zaslání nového typu folie.

K upgrade zdarma lze navíc objednat dodatečnou sadu pro A3 podporu, která přidá možnost snímat pomocí velkých skenerů.