NeovisionNovinkyŘešení[Produkty]PodporaO nás
*Produkty
*DT
*EPIX
*SONY
*PixeLINK
*Panoramic
  *PanoShip
  *Zrcadla
  *Držáky
*OBR
  *Práce s OBR
  *Obrázky
  *Specifikace
  *Upgrade
  >A3 sada
  *Koupit OBR
  *Registrace
*OBR Pharma
*MicroFocus
  *Aplikace
  *SDK
*Ceník
Domů
Sekce
Nahoru
E-mail

Rozšířená verze OBR

Podpora velkých skenerů

Od verze 3.7 je program OBR nabízen ve dvou verzích - standardní a rozšířené. Verze se liší v podpoře snímání z velkých skenerů (A3 a větších) .

Standardní verze OBR může v jednom průchodu snímat a rozpoznávat pouze A4 část (přibližně 21x29 cm) z Braillského dokumentu, nezávisle na velikosti snímací plochy skeneru. Abyste mohli rozpoznat větší stránky, musíte používat funkci pro spojování stránek a pokrýt snímanou stránku ve více průchodech.

Rozšířená verze OBR umí snímat celou (A3 i větší) plochu skeneru v jednom průchodu a rozpozná dokument rychleji, bez nutnosti používat funkci pro spojování stránek.

Získání rozšířené verze

OBR ve standardní verzi si lze převést na rozšířenou verzi objednáním speciální A3 rozšiřující sady. Sada obsahuje dodatečnou dokumentaci, velký korekční filtr, aktivační kód pro změnu licence a nezbytné software.

Při objednávání rozšířené verze musíte uvést sériové číslo, ke kterému se bude vztahovat aktivační kód. Tento kód je pak použit ke změně licence uložené v hardwerovém klíči. Není nutné nijak přeinstalovávat program OBR.

Můžete si také objednat novou verzi programu OBR přímo s A3 podporou v jediném balení za sníženou cenu a bez nutnosti měnit licenci v hardwerovém klíči.