NeovisionNovinkyŘešení[Produkty]PodporaO nás
*Produkty
*DT
*EPIX
*SONY
*PixeLINK
*Panoramic
  *PanoShip
  *Zrcadla
  *Držáky
>OBR
  *Práce s OBR
  *Obrázky
  *Specifikace
  *Upgrade
  *A3 sada
  *Koupit OBR
  *Registrace
*OBR Pharma
*MicroFocus
  *Aplikace
  *SDK
*Ceník
Domů
Sekce
Nahoru
E-mail

Optical Braille Recognition

Čtěte Braillské tisky pomocí standardního A4 skeneru

OBR - Optical Braille Recognition - je software pro operační systémy Windows využívající běžný A4 skener, pomocí kterého budete moci snadno "číst" jednostranné i oboustranné Braillské dokumenty. Získanou textovou informaci lze pak přímo použít v dalších aplikacích Windows.

Informace zapsaná Braillovým písmem z krátkého dopisu i kompletní knihy může být takto snadno přenesena do počítače, dokonce i když vůbec neznáte Braillovo písmo.

Kvalita rozpoznávání je pro nepoškozené Braillské dokumenty vynikající. Ale dokonce i když snímáté staré a poškozené tisky, je chybovost velice nízká. S využitím dalších programů ve Windows bude vaše práce s Braillskými dokumenty snadná a efektivní.

Systém OBR usnadní práci každému kdo pracuje s nevidomými a neumí číst Braillovo písmo. Například: učitelé kteří neznají Braillovo písmo, organizace komunikující s nevidomými nebo Braillské knihovny vybavené počítači.

Práce s OBR

Snímání Braillského dokumentu je jednoduché a rychlé. S pomocí několika povelů a během méně než třiceti sekund získáte textovou reprezentaci Braillské stránky, obě strany v jediném snímání!

Obrázky aplikace OBR

Podívejte se na obrázky spuštěné aplikace OBR.

Technická specifikace

Získejte informace o systémových požadavcích, parametrech rozpoznávání, a zkontrolujte si seznam podporovaných skenerů a Braillských tiskáren.

Upgrade na novější verze

Nedávno byla uvolněna do prodeje zatím poslední verze 3.7 s novou skupinou podporovaných skenerů. Registrovaní uživatelé předchozích verzí mohou získat tuto verzi zdarma.

Podpora velkých skenerů

Můžete si dokoupit rozšířující sadu pro A3 snímání, pomocí které budete moci zpracovávat velké Braillské stránky v jediném průchodu na A3 skenerech.

Jak si koupit OBR

Prohlédněte si seznam kontaktů na mezinárodní distributory programu OBR.

Online registrace

Nezávisle na tom, kterou verzi OBR právě vlastníte, doporučujeme vám si ji zaregistrovat. Jako registrovaný uživatel budete včas informován o nových verzích produktu, získáte možnost update zdarma, a budete moci využít služeb naší technické podpory.

Další informace můžete získat z OBR letáku.