Neovision[Novinky]ŘešeníProduktyPodporaO nás
>Novinky
*Sídlo
*VSD
*OBR Pharma
Domů
Sekce
Nahoru
E-mail

Změna sídla firmy

Rozhodnutím valné hromady ze 2.4. 2012 změnila naše firma sídlo. Nově je sídlo firmy v Modřanech, na adrese Barrandova 409, 143 00 Praha 4, Česká republika.

Neovision ve Vision Systems Design

Neovision ve spolupráci s firmou PointGrey inzerovala v květnovém vydání časopisu Vision Systems Design, kde představila Jetty – robot pro čištění a inspekci vzduchotechnického potrubí. Článek z časopisu můžete navštívit na webových stránkách Vision Systems Design.

OBR Pharma verze 1.0

Neovision vydává první verzi nového software OBR Pharma! Tento software je určen převážně pro farmaceutický průmysl při výrobě lékových obalů. Normy Evropské Unie nařizují, aby byla každá léková krabička označena Braillským textem. OBR Pharma je nástroj, který dokáže snadno zkontrolovat, zda je Braillský text na lékové krabičce správně vyražený, umí tento text porovnávat s předem zvolenou předlohou a kontrolovat rastr Braillských bodů podle různých standardů. Nedílnou součástí software je i kontrola Braillova písma na grafických návrzích lékových krabiček a na výrobních předlohách.

Obrázek z aplikace OBR Pharma
Obrázek z aplikace OBR Pharma s rozpoznaným Braillským textem