NeovisionNovinkyŘešeníProduktyPodpora[O nás]
*O nás
>Profil
*Informace
*Reference
*Poloha
*Zaměstnání
Domů
Sekce
Nahoru
E-mail

Profil firmy

Neovision nabízí výzkum, vývoj návrh, výrobu, instalaci a správu zařízení na zakázku v následujících oblastech:

  • automatizovaná vizuální kontrola kvality výrobků
  • přesné a okamžité 2-D a 3-D bezkontaktní měření
  • zpracování obrazu a jeho vizualizace
  • vývoj software (včetně ovladačů) pro systémy Windows a Apple Macintosh

Neovision s.r.o. má zkušenosti s vývojem, instalací a správou zařízení na klíč pro přesné optické 2-D a 3-D měření ve strojírenství, při vývoji software pro kamery v operačních systémech Windows a Apple Macintosh a při vývoji, marketingu a prodeji OBR - programu pro optické rozpoznávání Braillských dokumentů pomocí běžného skeneru. Neovision s.r.o. je autorizovaný distributor firmy Data Translation Inc., SONY a PixeLINK v České republice a na Slovensku.

Silnou stránkou řešení od Neovision je pružný návrh přizpůsobený požadavkům zákazníka. Zanalyzujeme váš problém, navrhneme řešení, ověříme je v experimentech a navrhneme a vyrobíme systém na zakázku který efektivně vyřeší vaše zadání. Speciální mechanika, optika, hardware a software pro počítače PC s operačními systémy Windows jsou společně zkombinovány k dosažení vysoké pružnosti řešení při zachování nízkých cen.

Mezi našimi zákazníky lze nalézt výrobce digitálních kamer, elektronických součástek, bižuterie, oceli, polygrafický a textilní průmysl, univerzitní a výzkumná centra.

Společnost Neovision s.r.o. byla založena v roce 1995 jako spin-off Centra strojového vnímání (CMP) Českého vysokého učení technického v Praze. V současné době zaměstnává 12 pracovníků na plný a 5 dalších na částečný úvazek. Tři majitelé firmy Neovision jsou členy CMP kde se podílejí ve výzkumu a ve výuce a poskytují konzultace pro Neovision s.r.o.